WhyNotCONGRESS – WhyNotTRAVEL

Referencje

dr hab. Tomasz Jagielski

“Składam ogromne podziękowania całemu Zespołowi WhyNotTravel, a przede
wszystkim Pani Dyrektor Magdalenie Kędzierskiej za organizację logistyczną
międzynarodowej konferencji „The last word belongs to microbes- Celebrating the 200th anniversary of the birth of Louis Pasteur”, która obyła się w dniach 29-30 listopada 2023 r. w Warszawie.
Dzięki zaangażowaniu oraz wsparciu pracowników WhyNotTravel udało nam
się wspólnie zorganizować konferencję na bardzo wysokim poziomie, który
został zauważony oraz doceniony przez wszystkich gości i wykładowców.
Wydarzenie odbiło się szerokim echem zarówno w kraju, jak i za granicą. (…) “

dr hab. Anna Piliszek

“W imieniu Komitetu Organizacyjnego Visegrád Group Society for Developmental Biology chciałabym wyrazić podziękowania Zespołowi firmy WhyNotTravel za organizację logistyczną międzynarodowej konferencji,,3rd Meeting of Visegrád Group Society for Developmental Biology”, która odbyła się w dniach 08-10 września 2023 r., na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 uczestników z Polski i z zagranicy.

Państwa profesjonalizm sprawił, że spotkanie to miało wyjątkowy charakter oraz posiadało wszystkie istotne cechy jakimi wydarzenie naukowe powinno się charakteryzować. Kompleksowa organizacja oraz obsługa konferencji były wykonane na najwyższym poziomie, co zostało zauważone i docenione przez wszystkich gości i wykładowców. Wydarzenie odbiło się szerokim echem zarówno w kraju, jak i za granicą. (…)”

Prof. Andrzej Cieszanowski

Prezydent 43. Kongresu PLTR

“W imieniu Komitetu Organizacyjnego chciałbym wyrazić podziękowanie zespołowi firmy WhyNotTravel za organizację 43. Kongresu Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, który odbył się w dniach 15-17 czerwca 2023, we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia i w Hali Stulecia we Wrocławiu. W wydarzeniu wzięło udział blisko 3000 uczestników oraz 60 wystawców.

Do zadań realizowanych przez zespół WhyNotTravel należało: wsparcie Towarzystwa w pozyskaniu sponsorów i wystawców, zapewnienie zaplecza gastronomicznego i noclegowego, zapewnienie odpowiedniej przestrzeni konferencyjnej (aranżacja sal, foyer, stanowisk dla wystawców), obsługa techniczna, organizacja imprez towarzyszących, stworzenie i prowadzenie strony www zjazdu oraz obsługa rejestracji uczestników, wykonywanie mailingów w celu pozyskania nowych uczestników, pozyskiwanie patronów medialnych, kontakt z wykładowcami i zaproszonymi gośćmi VIP (zakup biletów lotniczych, rezerwacja noclegów, organizacja wycieczek), obsługa rejestracji abstraktów i organizacja sesji posterowych, prowadzenie rejestracji na miejscu, zaprojektowanie i wykonanie materiałów zjazdowych i toreb konferencyjnych. (…)”

Prof. dr hab. n. med. Otylia Kowal-Bielecka

Kierownik Kliniki Reumatologii I Chorób Wewnętrznych USK w Białymstoku

Składam serdeczne podziękowania na ręce Pani Anity Bala oraz Zuzanny Jędrych-Jarzyna za wsparcie przy organizacji logistycznej Konferencji Naukowej ,,Płuca, Serce, Stawy”, która odbyła się w dniach 25- 27 stycznia 2023 roku w Pałacu Branickich oraz Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.
Wyżej wymienione Panie wykazały się daleko idącym profesjonalizmem zarówno w fazie przygotowań jak i w trakcie realizacji wspomnianego wydarzenia.

Do realizowanych przez Zespół WhyNotTravel zadań należało: planowanie i koordynacja budżetu konferencji, aranżacja pomieszczeń konferencyjnych, technika multimedialna z transmisją wydarzenia do sieci, oznakowania graficzne, obsługa firm biorących udział w wydarzeniu, rejestracja uczestników, obsługa gości vip oraz wykładowców, recepcja Zjazdu, przygotowanie graficzne i wydruk materiałów zjazdowych, rezerwacja hoteli, organizacja transferów gości zagranicznych, obsługa imprez towarzyszących, obsługa finansowa zjazdu. (…)

Dr hab. n. med. Rafał Pawlaczyk

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Gdańskich Spotkań Kardiochirurgicznych chciałbym wyrazić podziękowania Zespołowi firmy WhyNotTravel za organizację 24 Gdańskich Spotkań Kardiochirurgicznych w dniach 21-22 stycznia 2022 r., w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.
Po raz kolejny Państwa profesjonalizm sprawił, że spotkanie to miało wyjątkowy charakter oraz posiadało wszystkie istotne cechy jakimi wydarzenie naukowe powinno się charakteryzować. Kompleksowa organizacja oraz obsługa Zjazdu były dostarczone na najwyższym poziomie.
Doceniamy Państwa zaangażowanie, indywidualne podejście do potrzeb klienta, kreatywność i elastyczność. Osoby współpracujące z nami cechowała dyspozycyjność, odpowiedzialność za projekt oraz ciągła chęć wprowadzania ulepszonych rozwiązań. (…)

Dr hab. Marcin Zych, prof. UW

Dyrektor Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego

„(…) gorąco dziękuję za nieocenioną pomoc jaką zespół projektów kongresowych Why Not TRAVEL, (…), służył nam podczas przygotowywania i prowadzenia 35th Annual Meeting of the Scandinavian Association for Pollination Ecology. (…) Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu oraz serdecznej atmosferze jaką stworzył zespół WhyNotTRAVEL konferencja, prowadzona w trybie hybrydowym, została uznana przez międzynarodowe grono uczestników za jedno z najlepszych spotkań jakie odbyły się w ciągu 35 lat jej historii. (…)”

Prof. dr hab. med. Sławomir Dobrzycki

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego oraz Naukowego
KIEROWNIK Kliniki Kardiologii Inwazyjnej
z OIOK i Pracownią Hemodynamiki

“Szanowni Państwo,
składam serdeczne podziękowania całemu Zespołowi WhyNotCongress za wspólną pracę i pomoc w organizacji XIII Podlaskich Spotkań z Kardiologią Interwencyjną „Aktualności w Kardiologii Inwazyjnej”, które odbyły się w dniach 8-9 października 2021 r., w Augustowie. Jestem pod wrażeniem Państwa profesjonalizmu oraz zaangażowania w realizację przedsięwzięcia na każdym jego etapie.

W szczególności dziękuję Pani Anicie Bala za kreatywność, efektywność w działaniu, natychmiastową reakcję na nasze prośby oraz perfekcyjną komunikację nie tylko z Komitetem Organizacyjnym, ale również z Wykładowcami, Uczestnikami jak i Sponsorami. Jednocześnie życzę Państwu dalszych sukcesów zawodowych, mając nadzieję na kontynuację współpracy w przyszłości. (…)”

Prof. dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

„Składam serdeczne wyrazy wysokiego uznania na ręce Pani Katarzyny Domagały, reprezentującej zespół firmy WhyNotTravel za organizację logistyczną kursu „International Donor Surgery and Organ Preservayion Masterclass, Warsaw 2021”, który odbył się w dniach 09-11 czerwca 2021 roku w Warszawie. (…) Uczestnicy kursu zgodnie wyrazili swoje największe uznanie dla wyjątkowej staranności i profesjonalizmu. Świadczy to o dużym doświadczeniu w zakresie organizacji projektów kongresowych o zasięgu międzynarodowym i wysokich kompetencjach firmy WhyNotTravel.”

Dr n. med. Konrad Słynarski

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Joint Preservation Congress

“(…) Serdecznie dziękuję zespołowi Działu Kongresowego firmy Why Not Travel – Pani Magdalenie Kędzierskiej oraz Pani Zuzannie Jędrych-Jarzyna za profesjonalną współpracę przy organizacji Webinarów:
– Webinar MENISCUS: ANATOMY, REPAIR AND REGENERATION
  (9 stycznia 2021 r.)
– Webinar OSTEOTOMY (6 lutego 2021 r.)
– Webinar CARTILAGE (6 marca 2021 r.)
– Webinar BIOLOGICS IN JOINT PRESERVATION (10 kwietnia 2021 r.)
W powyższych Webinarach udział wzięło łącznie ponad 800 uczestników (lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów, zarówno z Polski jak i z zagranicy), co skłoniło mnie ku temu aby kontynuować działania i w najbliższych miesiącach zorganizować cztery kolejne szkolenia. (…)”

Dr hab. n. med. Rafał Pawlaczyk

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 23 Gdańskich Spotkań Kardiochirurgicznych

„Pragnę bardzo serdecznie podziękować zespołowi Działu Kongresowego firmy WhyNotTravel za współpracę przy organizacji 23 Gdańskich Spotkań
Kardiochirurgicznych, które odbyły się w dniu 16 stycznia 2021 r. w formie on-line. (….)
Z całym przekonaniem polecam firmę WhyNotTravel jako organizatora logistycznego kongresów oraz konferencji.”

Karolina Piątek

Prezes Zarządu Fundacji Europejska Klinika Cukrzycy

„Składam serdeczne podziękowania zespołowi działu kongresów WhyNotTravel za wzorową współpracę, zaangażowanie i kompleksową obsługę już VI Konferencji POST ISPAD/ADA/ATTD Fundacji Europejska Klinika Cukrzycy, która odbyła się 2 stycznia 2021 r. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 lekarzy diabetologów z Polski, aby udoskonalić swoją wiedzę o informacje z międzynarodowych zjazdów diabetologicznych. (….)
Szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny Kędzierskiej oraz Zuzanny Jędrych-Jarzyna, których doświadczenie, życzliwość, kompetencje oraz ogromna wiedza sprawiły, że konferencja odniosła sukces.”

Prof. dr hab. med. Piotr Suwalski

Przewodniczący Sekcji Kardiochirurgii PTK
Kierownik Kliniki Kardiochirurgii CSK MSWiA

„Składam serdeczne podziękowania zespołowi Działu Kongresowego firmy WhyNotTravel za profesjonalną współpracę przy organizacji II Zjazdu Sekcji Kardiochirurgii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbył się w formie online 4 grudnia 2020 r. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 lekarzy kardiochirurgów i kardiologów z Polski i z zagranicy. (….) Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę WhyNotTravel jako rzetelnego i doświadczonego partnera w organizacji kongresów i konferencji.”

Dr Magdalena Sobolewska-Bereza

Dyrektor Administracyjny Wydziału Biologii UW

„Z firmą WhyNotTravel Sp. z o.o. Sp. K. mieliśmy przyjemność współpracować przy organizacji hybrydowej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021 na Wydziale Biologii UW w dniu 13.10.2020 r. (….) Biorąc pod uwagę dotychczasową udaną współpracę mogę z pełnym przekonaniem rekomendować usługi WhyNotTravel.”